sobota, 20 października 2018
środa, 10 stycznia 2018 13:55   
NIEBO PEŁNE GWIAZD (galeria)

W najbliższą sobotę - 13 stycznia 2018 roku o godzinie 19.00. w Zespole Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach rozpocznie się Studniówka. Wezmą w niej udział uczniowie z klasy 4fi i 4ep wraz ze swoimi  wychowawczyniami – mgr Aldoną Lulkowską i mgr Iwoną Gozdur.

 

Na Bal Studniówkowy zaproszeni zostali przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Radomiu, Burmistrz Miasta Pionek i grono pedagogiczne Zielonego. Klasy przedmaturalne reprezentują Agata Baran i Maciej Gadalski.

Póki co, trwają przygotowania do tej nadzwyczajnej uroczystości. Maturzyści są pełni zapału do pracy i pozytywnej energii.

- Ciężko pracujemy nad dekoracjami i scenerią. Chcemy się bawić pod rozgwieżdżonym niebem – mówi Mikołaj Styś z klasy 4et.

- Studniówkę spędzimy tutaj, w Zielonym, ponieważ to szkolna tradycja – dodaje Gabrysia Nawrotek, uczennica klasy 4ft.

Czwartoklasiści chcą zadbać o dobrą atmosferę i jakość zabawy. Gwarantują, że wybrany przez nich repertuar muzyczny zadowoli każdego i wszyscy odnajdą w nim coś dla siebie.

- Szampańskiej zabawy, wspaniałych wspomnień na lata oraz świetnych wyników na egzaminach, już teraz życzy maturzystom Agnieszka Stępień, dyrektor Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach.

Życzymy naszym starszym kolegom niezapomnianej nocy i fantastycznej zabawy – FotoDziennikarki z 2ft – Anna Zawadzka, Natalia Noga, Weronika Krekora, Julia Rafa i Wiktoria Krekora!

(red) (ZS)

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster