sobota, 20 października 2018
czwartek, 21 grudnia 2017 12:27   
WYJĄTKOWA NAGRODA DLA CAL PIONKI

W nagrodę dziesięciu uczestników warsztatów pojedzie do słonecznej Hiszpanii, aby dalej tam doskonalić swoje umiejętności.

Minął rok odkąd Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach przystąpiło do międzynarodowego programu AFLATOUN. W ramach programu dzieci i młodzież z naszego miasta mogła uczestniczyć w warsztatach społeczno – finansowych znanych na całym świecie. Warsztaty były prowadzone przez wyszkolonego edukatora dla dwóch grup wiekowych. Podczas nich można było dowiedzieć się jak dobrze gospodarować swoim małym budżetem oraz kiedy coś jest naszą zachcianką, a kiedy potrzebą.

Młodzież wykazała się szczególną aktywnością, a ich osiągnięcia przedstawione naszym partnerom. Rezultaty zostały bardzo wysoko ocenione, a uczestnicy otrzymali wyjątkową nagrodę.

 

Dlatego z wielką dumą informujemy, iż grupa naszych dziesięciu uczestników warsztatów już drugiego stycznia 2018 roku wylatuje do Hiszpanii na tygodniowe warsztaty w ramach programu ERASMUS + , projektu Academy of Dreamers – ECO. Na miejscu będą gościli nie tylko nasi warsztatowicze, ale również uczestnicy programu z innych państw. Będzie to wspaniała przygoda dla naszej zdolnej młodzieży.

Jednocześnie należy podkreślić, że cały wyjazd finansowany jest w ramach projektu Academy of Dreamers – ECO.

(red)

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster