sobota, 20 października 2018
wtorek, 19 grudnia 2017 10:05   
WIGILIJNE SPOTKANIE Z BISKUPEM

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Dworku Saskim w Radomiu odbyło się spotkanie opłatkowe działaczy Prawa i Sprawiedliwości regionu radomskiego.

W nastroju Bożego Narodzenia biskup Henryk Tomasik złożył życzenia świąteczne obecnym na spotkaniu działaczom i sympatykom PiS – u. Tą wyjątkową uroczystość swoją obecnością uświetnili: - Stanisław Karczewski, marszałek Senatu III RP, Adam Bielan – wicemarszałek Senatu, poseł, Marek Suski – poseł III RP, nowo mianowany minister, szef gabinetu politycznego premiera, Dariusz Bąk - poseł III RP, Wojciech Skurkiewicz - poseł III RP, Andrzej Kosztowniak – poseł III RP, Anna Kwiecień – posłanka III RP, Aurealia Michałowska – Mazowiecki Kurator Oświaty i Artur Standowicz, wicewojewoda mazowiecki.

Nasi parlamentarzyści otrzymali z rąk przedstawicieli Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej medale opiekuna pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na opłatkowym spotkaniu znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych byłego województwa radomskiego. Wśród uczestników spotkania opłatkowego z biskupem radomskim Henrykiem Tomasikiem znaleźli się działacze struktur Prawa i Sprawiedliwości z Pionek. W trakcie spotkania wszyscy obecni mogli złożyć sobie życzenia świąteczno – noworoczne, połamać się opłatkiem i porozmawiać o nadchodzącym 2018 roku.

 

Działacze i sympatycy PiS-u razem z biskupem Henrykiem Tomasikiem z wielkim zaangażowaniem uczestniczyło w śpiewaniu kolęd, a także dzieliło się swoimi wrażeniami z okazji świątecznego spotkania. Spotkania opłatkowe działaczy PiS-u regionu radomskiego stały się już tradycją i stanowią ważny element integracji środowisk prawicowych naszego regionu.

Od wielu lat uczestniczę w wigilijnych spotkaniach z biskupem wraz i innymi działaczami Prawa i Sprawiedliwości. Zawsze panująca wyjątkowa atmosfera pokazuje, iż warto spotykać się, wspólnie śpiewać kolędy, wymieniać poglądy i wspólnie planować działania na rzecz pracy ku chwale naszej ukochanej Ojczyzny, ocenił udział w spotkaniu – Jacek Malicki, działacz PiS – z Pionek.

Jacek Malicki

 

 

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster