sobota, 20 października 2018
środa, 06 grudnia 2017 12:35   
KS PROCH ZAPRASZA NA SPORTOWE MIKOŁAJKI

Biało-zielone Mikołajki. W sobotę turniej dla rocznika 2004. Zagra dziesięć drużyn.

Dziesięć drużyn z rocznika 2004 zagra w najbliższą sobotę (9.12) o puchar XIX Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego w Halowej Piłce Nożnej. Pierwsze mecze od godziny 9:30 w hali sportowej przy ulicy Sosnowej w Pionkach. Zapraszamy!

Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy organizowany jest cyklicznie przez Klub Sportowy Proch od 1998 roku. Tegoroczna edycja będzie dziewiętnastą z kolei. Po raz ostatni Proch Pionki triumfował w imprezie w 2012 roku. W ostatnich latach najlepsze były ekipy z Puław i Starachowic.

 

W sobotę (9.12) o puchary i medale powalczy dziesięć drużyn z rocznika 2004 i młodsi. Proch Pionki i MGKS Drzewica wystawią po dwa zespoły, a ponadto zagrają: Mogielanka Mogielnica, Energia Kozienice, Broń Radom, Powała Taczów, Mazowsze Grójec i MKS Piaseczno. W pierwszym etapie rywalizacja prowadzona będzie w dwóch grupach "każdy z każdym", a potem najlepsi zagrają w półfinałach na krzyż. Wszystkie spotkania odbywać się będą w systemie 1x12 minut.

Pierwsze mecze fazy grupowej od godziny 9:30. Zgodnie z harmonogramem finał powinien rozpocząć się około godziny 15:40. Sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Pionkach, QFG, Galvo24.pl, Campeon.pl, Starostwo Powiatowe w Radomiu, Cukiernia Piekarnia Kosiek, Kratki.pl, PPH Inter-Irex Irena Nalewajko.

 

grupa A

Proch Pionki A

Mogielanka Mogielnica

Energia Kozienice

Broń Radom

MGKS Drzewica B

grupa B

Proch Pionki B

MGKS Drzewica A

Powała Taczów

Mazowsze Grójec

MKS Piaseczno

 

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster