Bożonarodzeniowy Jarmark Świąteczny Mazowieckiej Ekonomii Społecznej

29.11.2021 źródło: Urząd Miasta Pionki Tekst przeczytasz w 2 min.

Przed nami święta. Magiczny czas, kiedy przy świątecznym stole spotykamy się w gronie najbliższych. Zanim jednak przy nim usiądziemy, czeka nas przedświąteczna krzątanina, szał zakupów i przygotowań. Musimy się zastanawiać co podarować i komu, i jak sprawić by nasze prezenty chowane pod choinką, były naprawdę oryginalne. No i oczywiście przygotować lub kupić potrawy, te zupełnie wyjątkowe - pyszne, rozpływające się w ustach, które smakują niebiańsko tylko o tej porze roku.

Zapraszamy Was do odwiedzenia Świątecznego Jarmarku Bożonarodzeniowego Mazowieckiej Ekonomii Społecznej, gdzie w jednym miejscu - znajdziecie wszystko czego w tym szczególnym okresie będziecie potrzebować i gdzie możecie zrobić oryginalne zakupy na święta, pomagając przy okazji osobom niepełnosprawnym, defaworyzowanym lub zagrożonym wykluczeniem społecznym. Bez wychodzenia z domu i z dowozem we wskazane miejsce. Szybko, prosto, jedynie przy pomocy komputera lub telefonu.

Ze świąteczną ofertą mazowieckich podmiotów ekonomii społecznej, będziecie mogli zapoznać się codziennie od 1 do 10 grudnia br. (w dni robocze), o godz. 10.00 na stronie internetowej Świątecznego Jarmarku Bożonarodzeniowego Mazowieckiej Ekonomii Społecznej (www.jarmarkmcps.pl), oglądając przygotowane specjalnie w tym celu video-prezentacje lub klikając na ofertę podmiotów w sklepach internetowych i na stronach WWW. Znajdziecie tam produkty rękodzielnicze tworzone przez ludzi o niezwykłych umiejętnościach i wrażliwości artystycznej oraz smaczne i zdrowe dania świąteczne gotowane i przyrządzane z sercem.

A kiedy ucichnie świąteczny gwar, a na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka i przy wigilijnym stole będziecie dzielić się opłatkiem, będziecie mogli pomyśleć również o tych, którym pomogliście. Bo dzięki Waszym zakupom, Oni też coś zyskają, a ich życie chociaż odrobinę stanie się lepsze.

Pomyślcie o tym i zróbcie coś dobrego na święta. Życzymy Wam wspaniałej, niepowtarzalnej atmosfery świąt pełnych miłości i rodzinnego ciepła i zapraszamy do zakupów!

Zobacz także

Apel o niedokarmianie zwierząt
Apel o niedokarmianie zwierząt
Ruszyły prace przy przebudowie ul. Targowej
Ruszyły prace przy przebudowie ul. Targowej
Napisz wiersz dla Babci i Dziadka - konkurs dla dzieci
Napisz wiersz dla Babci i Dziadka - konkurs dla dzieci
Zaszczep swojego pupila
Zaszczep swojego pupila
Maszerowali przez Puszczę z Mikołajem
Maszerowali przez Puszczę z Mikołajem