wtorek, 11 sierpnia 2020
piątek, 26 marca 2010 22:38   
Krew Darem Życia, podziel się Nią.

10 kwietnia 2010 roku w całej Polsce odbędzie się zbiórka krwi dla dzieci. Pomysłodawcą i organizatorem akcji są motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych oraz Polski Czerwony Krzyż. Motocykliści podczas ubiegłorocznej akcji MOTOSERCE 2009 zebrali w całej Polsce ponad 1331litrów krwi !!!

 

Na dzień dzisiejszy Banki Krwi świecą pustakami, planowe operacje są odkładane, a na doraźną pomoc krew kupowana jest za granicą.


W związku z tragiczną sytuacją, związaną z brakiem krwi w szpitalach, zwracamy się do mieszkańców Pionek z prośbą o pomoc w tak ważnej sprawie.
W obecnej chwili udział w akcji zapowiedziało 68 miast w Polsce, wiele klubów motocyklowych oraz niezliczone rzesze indywidualnych pasjonatów dwóch kółek. W tak szczytnym przedsięwzięciu nie może zabraknąć również motocyklistów z Pionek. Jak co roku będziemy własną krwią wspomagać małych pacjentów podczas akcji Motoserce Radom 2010. Zapraszamy wszystkich do oddawania krwi oraz do wspólnej zabawy na festynie w tym dniu.

Szczegóły akcji zamieszczone są na plakacie.

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster