wtorek, 29 września 2020
środa, 10 marca 2010 11:29   
ITB SZUKA PRACOWNIKA

Instytut Techniki Budowlanej, który w naszym mieście buduje nowoczesne Laboratorium Badań Ogniowych poszukuje pracownika.

Instytut Techniki Budowlanej od kilku miesięcy buduje w Pionkach Laboratorium Badań Ogniowych. Powstaje ono na terenie byłego „Chemomontażu” przy ulicy Przemysłowej. Będzie to jedno z najnowocześniejszych laboratoriów w Europie. Teraz ITB poszukuje do pracy w Pionkach pracownika – specjalisty. Potencjalny kandydat musi legitymować się wykształceniem wyższym o kierunku budowlanym. Wiek kandydata nie powinien przekraczać trzydziestu lat. Oczywiście musi znać język angielski a praca przy komputerze nie powinna sprawiać żadnych trudności. Do zadań przyszłego pracownika będzie należało między innymi: montaż i demontaż próbek i elementów próbnych na stanowiskach badawczych, obsługa stanowisk i przeprowadzanie badań reakcji na ogień i odporności ogniowej, sporządzanie kart z badań oraz z pomiarów parametrów, bieżąca konserwacja i regulacja stanowisk i aparatury pomiarowej, a także obsługa suwnicy oraz wózka widłowego i platformowego.
(ina)
 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster